IMG 7537У травні 2018року навчально-виховне об`єднання №6 розпочало співпрацю з громадською організацією AIESEC,діяльність якої направлена на розвиток лідерських якостей у молоді шляхом набуття власного досвіду і бажання зробити світ кращим. Проект,до якого долучилася школа має назвуConnection the dots. Мета проекту:

·       показати значимість соціальної відповідальності та можливості, які надають соціальні ініціативи;

·       розкрити лідерський потенціал у молоді, показати важливість командної роботи;

·       навчити ефективної комунікації;

·       вмотивувати молодь шукати справу свого життя, яка приноситиме, в першу чергу, задоволення.

В рамках цього проекту школа співпрацювала з двома волонтерами-студентами із Турції –Мехметом та Дідаш,які протягом вересня проводили тренінгові заняття з учнями 9-11 класів.

Заняття проводилися виключно англійською мовою,що сприяло розвитку комунікативних компетенцій учнів школи.