20181108 1538 листопада наша школа  розпочала  участь у  Програмі «Я МАЮ ПРАВО!» від Міністерства юстиції України. Програма реалізується в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», спрямованого на підвищення рівня правової обізнаності громадян України.

Проект навчає як користуватися правами людини та як діяти у разі їх порушення. Проект є пілотним і складається з 5 модулів, які включають різноформатні активності з елементами правової освіти для дітей з метою їх подальшого використання у роботі мовних таборів проекту Go Camp. Заняття проводить спеціаліст Головного Територіального Управління юстиції у Кіровоградській області Піскун Віра Михайлівна.

Проект розрахований на учнів 10-15 років. У проекті задіяні учні 7-В та 8-В класів. Сьогодні відбулося перше заняття з учнями 7-В класу з теми» Я МАЮ ПРАВО».