karnavalУ німецькому місті Кельні у суботу 11.11  об 11:11 офіційно стартував знаменитий карнавал. В інших німецьких містах також проходять гуляння, а увечері на вулиці вийдуть діти із ліхтариками. Карнавал та гуляння проходить у день пам'яті Святого Мартіна, національного святого французів та німців, покровителя бідних, жебраків, біженців, пастухів, виноградарів та мірошників.

Відзначають свято ходою по вулицях з латернами (ліхтариками), в яких горять свічки, що символізують мир та добро, та святковою вечерею, де на стіл подають запечену гуску та випічку. Наші учні також долучилися до святкування, напекли печива за німецьким національним рецептом, виготовили ліхтарики та поспівали веселих пісень.