sdfgfdgУ рамках Місячника української мови і писемності учні нашої школи відвідали Канівський музей Тараса Шевченка. Як це було? Читайте Lera Linchevska.   Де лани широкополі, і Дніпро, і кручі 17 листопада гуляла та навчалась група школярів Кіровоградщини. Здавалося, що творчість та біографія Тараса Григоровича Шевченка вже давно вивчена та засвоєна, але в національному музеї Національному музеї Тараса Шевченка у мальовничому місті Канів.

Поет, основоположник нової української літератури, солдат, національний ,казахський художник, любитель вареників та борщу. І це тільки крихти надзвичайно цікавої інформації, що із захопленням та вражаючою авторською майстерністю розповідає екскурсовод. Щиро дякую організаторам експедиції за такий цікавий та захоплюючий уікенд. Такі поїздки дійсно надихають українську молодь досліджувати рідний край, навіть коли здається, що все давно знаєш.