Новини

День Цивільного захисту

День Цивільного…

15 квітня 2019…
Вітаємо

Вітаємо…

Щиро вітаємо вч…

"Ми на міні-ЕдК…

А ми не зупиняє…
 «Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до НУШ»

«Формування ко…

27 березня 2019…
Третя Модель ООН Кропивницький 2019

Третя Модель ОО…

Друзі! Ми це…
Увага!

Увага!…

28 березня 2019
Відбіркові змагання з волейболу серед юнаків

Відбіркові змаг…

22.03.2019 року…
 Веселі старти

Веселі старти…

22.03.19 року.…
Про вибір підручників

Про вибір підру…

Педагогами школ…
Зустріч учасників  програми

Зустріч учасник…

27 лютого 2019…

1901201915.01. 2019 року на базі нашого навчального закладу було проведено семінар для слухачів курсів КЗ «КОІППО ім.. В.Сухомлинського». 28 слухачів курсів відвідали 4 відкриті уроки, які для них провели  вчителі  французької  мови Профатило І.І. у 6-В класі та  Патлач Г.О.  у 5-В класі та вчителі  німецької мови Степура І.В. у 6-В класі та Голтеску С.В. у 9-А класі.

В програму семінару входили також  майстер класи  з громадянської освіти та  за фахом.  Бірюкова О.С. розповіла про проект, у якому бере участь наша школа «Формування та оцінювання громадянських компетентностей  в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти». Ми формуємо громадянську відповідальність як наскрізну змістову лінію, тобто не лише на уроках історії та літератури, а й у рамках усіх предметів, наприклад, алгебри і геометрії, фізики та хімії, мистецтва і фізичного виховання та іноземних мов звичайно. І показала майстер клас, як можна і потрібно вводити вправи з формування громадянських компетентностей на уроках німецької мови.

Журило Л.А. поділилася досвідом використання QR- code на уроках, як засобу заохочення  та підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов. Тищенко Л.М. розповіла і показала різні цікаві види роботи з текстами на уроці.