1901201915.01. 2019 року на базі нашого навчального закладу було проведено семінар для слухачів курсів КЗ «КОІППО ім.. В.Сухомлинського». 28 слухачів курсів відвідали 4 відкриті уроки, які для них провели  вчителі  французької  мови Профатило І.І. у 6-В класі та  Патлач Г.О.  у 5-В класі та вчителі  німецької мови Степура І.В. у 6-В класі та Голтеску С.В. у 9-А класі.

В програму семінару входили також  майстер класи  з громадянської освіти та  за фахом.  Бірюкова О.С. розповіла про проект, у якому бере участь наша школа «Формування та оцінювання громадянських компетентностей  в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти». Ми формуємо громадянську відповідальність як наскрізну змістову лінію, тобто не лише на уроках історії та літератури, а й у рамках усіх предметів, наприклад, алгебри і геометрії, фізики та хімії, мистецтва і фізичного виховання та іноземних мов звичайно. І показала майстер клас, як можна і потрібно вводити вправи з формування громадянських компетентностей на уроках німецької мови.

Журило Л.А. поділилася досвідом використання QR- code на уроках, як засобу заохочення  та підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов. Тищенко Л.М. розповіла і показала різні цікаві види роботи з текстами на уроці.