Новини

День Цивільного захисту

День Цивільного…

15 квітня 2019…
Вітаємо

Вітаємо…

Щиро вітаємо вч…

"Ми на міні-ЕдК…

А ми не зупиняє…
 «Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до НУШ»

«Формування ко…

27 березня 2019…
Третя Модель ООН Кропивницький 2019

Третя Модель ОО…

Друзі! Ми це…
Увага!

Увага!…

28 березня 2019
Відбіркові змагання з волейболу серед юнаків

Відбіркові змаг…

22.03.2019 року…
 Веселі старти

Веселі старти…

22.03.19 року.…
Про вибір підручників

Про вибір підру…

Педагогами школ…
Зустріч учасників  програми

Зустріч учасник…

27 лютого 2019…

0102201930-31 січня 2019 року на базі НВО №6 проходив обласний етап ХХІV Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова». У ньому брали участь 3 педагогів з нашого навчального закладу – Профатило І.І., Патлач Г.О., Шпак С.М.

Конкурс мав на меті визначити найкращих учителів французької мови.

Участь у конкурсі – це ще одна можливість випробувати себе, шанс навчитися новому, взаємодія з колегами та обмін досвідом що допомагає генерувати нові ідеї та надихає до професійного розвитку. Учасники змагалися у майстерності розробляти та захищати Проекти, демонстрували уроки французької мови. У конкурсному випробуванні «Проект» учителі продемонстрували доцільність використання методів і засобів, дотримання структури, навчальну цінність та практичну значимість обраних тем. На показових уроках, проведених учасниками Конкурсу, вчителі продемонстрували знання вимог сучасної методики викладання французької мови, володіння сучасними технологіями навчання.

Члени журі відзначили різноманітність використаних форм роботи, вдалу реалізацію дидактичних принципів, позитивну атмосферу, високий фаховий рівень конкурсанток.

Вітаємо переможців!