Новини

0102201930-31 січня 2019 року на базі НВО №6 проходив обласний етап ХХІV Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова». У ньому брали участь 3 педагогів з нашого навчального закладу – Профатило І.І., Патлач Г.О., Шпак С.М.

Конкурс мав на меті визначити найкращих учителів французької мови.

Участь у конкурсі – це ще одна можливість випробувати себе, шанс навчитися новому, взаємодія з колегами та обмін досвідом що допомагає генерувати нові ідеї та надихає до професійного розвитку. Учасники змагалися у майстерності розробляти та захищати Проекти, демонстрували уроки французької мови. У конкурсному випробуванні «Проект» учителі продемонстрували доцільність використання методів і засобів, дотримання структури, навчальну цінність та практичну значимість обраних тем. На показових уроках, проведених учасниками Конкурсу, вчителі продемонстрували знання вимог сучасної методики викладання французької мови, володіння сучасними технологіями навчання.

Члени журі відзначили різноманітність використаних форм роботи, вдалу реалізацію дидактичних принципів, позитивну атмосферу, високий фаховий рівень конкурсанток.

Вітаємо переможців!