teacher2019

30-31 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

Рішеннями фахових журі були визначені:

Переможці другого (обласного) туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2019»

Номінація «Французька мова»:

Патлач

Галина Олександрівна

учитель французької мови комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа               І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (І місце).

Лауреати другого (обласного) туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2019»

Номінація «Французька мова»:

Профатило

Ірина Іванівна

«Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (ІІ місце);

Шпак

Світлана Миколаївна

учитель французької мови комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа              І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (ІІІ місце).

ВІТАЄМО!!!

06022019999