110220199Пригадуєте як ми у школі говорили про таке поняття як "гідність" і, що воно означає для кожного з нас?
Так, ось організатори підвели підсумки і розіслали усім учасникам подяки за участь!

До державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада Україна вже вчетверте долучилася до Всесвітнього Дня Гідності. Цього року до події було залучено 71 765 учасників і учасниць із 536 закладів освіти – більше, ніж за 3 попередні роки разом узяті!

Із закликом поважати кожну людину як цінність нашого суспільства та проявляти гідність в буденних речах щодня до спільноти відповідального вчительства звернулися Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба і ведуча 1+1 Natalia Moseichuk.

Ще одна приємна несподіванка очікувала нас у посилці разом з Сертифікатами учасників. Подаруночок! Календар "Цінності". Дуже символічно! Тому що не так давно ми почали працювати над спільними цінностями у школі.

Дякуємо EdCamp Ukraine та Global Dignity Day: Ukraine за чудову ініціативу - проведення Всевсітнього Дня Гідності в Україні і за приємні несподіванки!!!