1103201955221НВО №6 продовжує співпрацю з Корпусом Миру США в Україні . До нашої школи прибула волонтерка Сара Краус із штату Огайо. Викладачі – волонтери зазвичай тісно співпрацюють з українськими вчителями, які прагнуть покращити свої знання англійської мови шляхом тісного спілкування з носіями мови, а також бажають оволодіти методами спілкування та активного залучення учнів до процесу навчання, які волонтери застосовують у своїй викладацькій діяльності.

Міс Краус працюватиме з учнями на уроках англійської мови, вестиме клуби для учнів,  проводитиме тренінги для педагогів. Це дає можливість учням вести невимушене спілкування з носієм мови, набути навичок практичного володіння мовами, які допоможуть їм досягти успіху як в подальшій освіті, так і в майбутній кар’єрі.

Тож, сподіваємось на плідну співпрацю і закликаємо всіх бажаючих нашої шкільної громади не зволікати, а вже зробити перший крок до вільного спілкування англійською мовою.