55575601 2060957867344746 5367716140741033984 n

Друзі!

Ми це зробили!!!

Вже втретє у нашій школі відбулася Модель ООН!

Цього року темою Моделі були проблеми навколишнього середовища і шляхи їх подолання.

Учасники продемонстрували великі знання у цій сфері і на професійному рівні склали резолюції.

А допомагали їм у цьому:

команда вчителів-модераторів: Наталія Турченко, Тетяна Подоляк, Оксана Олалейє та Катерина Ворона;

команда фасилітаторів: Олена Арутюнян, Людмила Тищенко та Ірина Завражна;

команда волонтерів Корпусу Миру США: Сара Крауз, Карл Афрікян, Коннер Бредлі та Кетрін Денісі;

феї-помічниці: Олена Бірюкова та Валерія Лінчевська.

Наша Модель зібрала 8 команд з різних шкіл міста, які були делегатами восьми країн світу:

Вірменія - НВО #17

Австралія - НВК #26

Бразилія - ЗОШ #4

Греція - Гімназія #9

Індія - НВО #6

Японія - НВО #32

Мексика - Гімназія ім. Тараса Шевченка

Турція - НВО "Вікторія-П"

Висловлюємо щиру подяку за підтримку Моделі:

Ларисі Костенко, начальниці Управління освіти Міської ради міста Кропивницького,

Надії Кравченко, директорці НВО №6,

Ірині Завражній, координаторці Міського парламенту дітей.

Дякуємо за натхненну промову спеціалістці Управління освіти Міської ради міста Кропивницького Ользі Журавльовій.

Також ми вдячні кожній і кожному, хто долучився до підготовки ваших чудових команд!

Ми пишаємося вами!

І чекаємо наступного року!

Model United Nations Kropyvnytskyi