29042019459 – 20 квітня 2019 року вихованці гуртка Євроклуб "Шанс" Центру естетичного виховання "Натхнення" нашої школи Артем Маламура, Мирослав Кампі та Нікіта Саітов (8-Б клас) разом із керівником гуртка Аллою Бонк відвідали ХІ Міжнародний учнівський форум "Дружба без кордонів через лідерський рух", що відбувся у м. Горишні Плавні на базі СЗОШ № 3 ім. В. О. Нижниченка.

Після урочистого відкриття на дітей чекала екскурсія до Єристівського гірничо-збагачувального комбінату, під час якої вони дізналися, як добувають руду. Заходи форуму відбувалися на базі дитячого оздоровчого центру "Горизонт". Делегація нашої школи взяла активну участь у засіданні дискусійного клубу "Лідерство – запорука успіху" та у воркшопі "Добра справа змінює світ". Пізніше  мали змогу відпочити на вечері дружби. Другий день форуму розпочався з квесту "Лідери з лицарськими серцями", де ми відвідали 5 локацій: лазертаг, середньовічний танцювальний бал, лицарські бої, стрільба з лука та бій лучників. По закінченню квесту відбулися презентації власних проектів за темою: "Від мрії до дії". За результатами форуму наші вихованці отримали сертифікати учасників та подяку за представлення найкращого проекту! Ми збагатилися знаннями, досвідом та незабутніми враженнями))))