2005201915.05.19, учні нашого закладу (5-ті класи) прийняли участь у СИМПОЗІУМІ З "Розробок робототехніки та 3D моделювання»
Мета: виявлення і допомога у становленні представників майбутніх науковців програмної інженерії, спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в ІТ технологіях, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу реалізацію й отримання життєвого досвіду, поглиблення спілкування і соціалізації молоді.

На даному заході, мали можливість презентувати своїх талановитих, творчих, ерудованих дітей, які продемонстрували вміння у сфері роботобудування, інженерії.
Організатором заходу є Управління освіти Міської ради міста Кропивницького за власної ініціативи Лариси Давидівни Костенко.
за підтримки Ірини Анатоліївни Саєнко - президента Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, яка є постійним меценатом всіх новітніх освітніх заходів, направлених на покращення стану промисловості в місті Кропивницькому.
Автор фото @Владимир Чернышов