Новини

IMG 2119

Останній дзвоник у форматі фестивалю під гаслом "Ми – єдина родина" замість лінійки цього року ми влаштували для учнів нашої школи. Організували його на Козачому острові .   
Свято останнього дзвоника розпочали патріотичними закличками. Кожен із присутніх класів підготував закличку і виступив із нею.
Потому діти розійшлися по локаціях, де для них підготували різні розваги, рухливі ігри, майстер-класи, облаштували мотузковий парк.
 
"Пройшли ми квест і ось цю канатну доріжку, мені сподобалось, це весело. Я б напевно хотіла, щоб такі дзвоники проводились кожен рік, тому що це весело, дітям це подобається. І це набагато краще, ніж стояти як раніше це робили у спортзалах, або у холі, або на вулиці. Це здоровіше і веселіше ", - поділилася враженнями учениця 8А класу Дар'я Василенко.  
 
«Для мене це незвично. Адже всі звикли стояти на шкільному подвір’ї та слухати промови гостей, які завітали, та дивитися концертну програму. А сьогодні не потрібно стояти і чекати поки це все закінчиться, адже кожен займається тим, чим хоче. Перше, що ми зробили - разом із однокласниками влаштували фотосесію з кульбабками. У нас дружний клас, тому нам легко знайти спільну мову та розважитися. Саме тому цей формат мені подобається більше», - розповів учень 10-го класу Андрій.
 
"По-перше, це подобається дітям набагато більше, ніж лінійка на дворі на асфальті під сонцем. По-друге, це весело. І це пікнік, хто ж не любить пікніки. По-третє, це їх гуртує, це гуртує їх набагато більше, ніж 25 класних годин, так що я, як мати, тільки "за", - каже мати учениці Анастасія Порсєва.
 
Далі на учнів чекали різноманітні локації: квести «Теренова гра» (організатори – скаутська організація “ПЛАСТ”) та «Орієнтація на місцевості» від обласного центру туризму,  «Мотузковий парк», «Спортивний туризм», гурток плетіння,  фотозона «Привіт літо!». Окрім розважальних діяли освітні локації: від центру цивільного захисту населення, патрульної поліції та гуртка «Робототехніка». За словами заступника директора з виховної роботи Марини Дейкун ідея проведення нестандартного свята виникла в педагогічного колективу: 
 
«На педагогічній раді ми обговорювали формат свята, й вирішили, що хочемо організувати захід на природі. Цей раз перший, експериментальний, і якщо все вдасться, то будемо такі Останні дзвоники проводити і в наступні роки», – сказала Марина Дейкун. 
 
Класна керівниця 6-А класу Світлана Мірошніченко розповідає, що діти із захватом проводять час і з цікавістю відвідують кожну локацію.
 
«Мені дуже подобається, що немає лінійки, не треба на ній стояти, а можна грати, бігати, робити все, що завгодно. Як на мене, це найкращий спосіб проводження часу», – ділиться учень 6-го класу Ілля Осетров.
 
Дякуємо нашим інформаційним партнерам:
(цей список ще буде поповнюватись)
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net