Новини

IMG 3739У когось літо - це пора відпочинку, подорожей, пошуку чогось нового, цікавого, корисного. А якщо поєднати всі ці види діяльності в щось єдине? Нам це вдалося! І ми з радістю презентуємо результати своєї роботи :)

Цього року вже вдруге наша школа брала участь у міжнародному польсько-українському обміні учнів. 17-25 серпня 2019 реалізувалася перша частина проекту на території Польщі у містичному середньовічному місті Торунь, а 2-10 вересня ми приймали гостей з Польщі в еклектичному Кропивницькому.
 
Тематикою нашого обміну стало поєднання науки і театрального мистецтва. Адже Торунь - це батьківщина Миколая Коперніка, а Кропивницький - колиска українського театру. Тож, і результатом нашої роботи стали дві інтердисциплінарні вистави: "Планета ПеІкс 9", яка стала частиною міжнародного фестивалю світла Белла Скай Вей, який щорічно проходить у Торуні, та "Лісова Рапсодія", яку побачили аж дві області України Кіровоградська та Черкаська. Учасники обміну, їх було 26, познайомилися з азами астрономії, хореографії, пантоміми, акторської майстерності, прикладного мистецтва. Все що було зроблено - все руками учасників, кожен і кожна доклали зусиль, щоб проект відбувся. Без такої синергії усіх учасників не можливо реалізувати такий великий проект!
 
Тож, ваші овації учасникам:
Ліцей №7, місто Торунь, Польща, та їхнім наставникам М. Тичинській та Р. Карчевській
Головківський НВК, Черкаська область, наставник - Н. Канюка
Навчально-виховне об'єднання №6 Кропивницький, наставник - Д. Собчук
 
Проект фінансувався з фондів Польсько-української ради обмінів молоді з дотації Міністерства освіти Польщі.
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net