749522Дорожня абетка: поліцейські провели для учнів пізнавальне та цікаве заняття.

У рамках профілактичних заходів, спрямованих на поглиблення знань дітей про правила дорожнього руху , правоохоронці завітали до учнів навчально-виховного об’єднання №6.

Із другокласниками спілкувалися інспектор ювенальної превенції Кропивницького відділу поліції Яна Марченко та інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції області Антон Левандовський.

Під час заняття поліцейські нагадали учням про основні правила переходу проїжджої частини, повторили разом із дітьми значення сигналів світлофору та дорожніх знаків, а також наголосили на необхідності обов’язкового дотримання їх вимог.

Наприкінці зустрічі школярі отримали світловідбиваючі елементи у вигляді браслетів, які допоможуть бути видимими для інших учасників дорожнього руху у темну пору доби.

#поліція #Кіровоградщина #безпека #діти #ПДР #ювенальна_превенція #патрульні

Ювенальна Превенція Кіровоградської Області Патрульна поліція Кіровоградської області