Шановна громадо НВО № 6!
Враховуючи, що наше місто знаходиться у «помаранчевій» зоні, процес теплопостачання розпочато, але температура у навчальних приміщеннях не відповідає вимогам санітарних норм, відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, згідно з рекомендаціями управління освіти міської ради м. Кропивницького, наш заклад буде працювати у такому режимі:
З 02.11.20 по 03.11.20 всі учні продовжують навчатись вдома у дистанційному режимі із використанням дистанційних технологій.
З 04.11.20 по 06.11.20 на навчання до школи виходять учні 1-4, 9-11 класів.
Учні 5-8 класів навчаються за змішаною формою навчання (окремі дні в школі, інші - вдома), по кожному класу інформацію нададуть класні керівники.
Про подальший режим роботи школи буде повідомлено додатково.
Дякуємо за розуміння та підтримку у цей важкий для всіх нас час.
Здоров’я вашим родинам!
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru