Краще попередити, ніж долати наслідки...

29042021Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі.   Вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність протиправної поведінки, дає можливість навчити дітей  діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження.

Відтак, 28 квітня здобувачі освіти, учні 2-х класів, випускники 11-х класів зустрічалися з офіцерами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Кіровоградській області. Окрім загальної теорії, під час бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в Інтернеті, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, а найголовніше, як їх уникнути.

Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru