viber 2021 09 10 09 51 11 777Першого вересня в НВО №6 традиційно, по-родинному, пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Для першокласників свято проводилось в актовій залі, для кожного класу окремо. Усіх присутніх з початком нового навчального року привітала директор школи Кравченко Надія Станіславівна.

Учні одинадцятих класів також привітали першокласників, розказали про цінності школи, подарували символ школи – квітку незабудку і провели веселий танцювальний флешмоб. Вихованці ЦЕВ «Натхнення» завітали з вокальним подарунком.

Для учнів 2-11 класів святкування проходило в класних кімнатах.

Свято було урочистим і надзвичайно хвилюючим, незабутнім своєю святковою атмосферою, доброзичливими й щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru