IMG 1440 2 1З 10 по 17 вересня старшокласники стали учасниками міжнародного польсько-українського проекту «Сила Купала» (”Moc Kupaly” - pl.) Упродовж проекту учасники мали змогу поспілкуватися зі своїми однолітками з Польщі, пізнати культуру та традиції сусідньої країни, подолати наявні стереотипи у відносинах.

Завдяки професійним майстер-класам з флористики, моделювання костюму, сценічного руху та разом з наставником створили неймовірний перформанс «За сонцем», який у своій манері відображає зміни пір року, зв’язок людини з природою та центральність образу Сонця у фольклорі України та Польщі.

Окрім основних майстер-класів, у рамках проекту учні дізналися як виготовляється хліб від моменту збору урожаю до готового продукту, відчули зв’язок з природою, подорожуючи порогами Дніпра та провівши один день на «безлюдному» острові.

Учасники проекту з величезним захопленням представили перформанс «За сонцем» глядачам, які завітали на прем’єру.

Усі присутні нагородили шаленими оплесками юних артистів та довго не хотіли відпускати їх з імпровізованої сцени.

Дмитро Собчук, заступник директора з виховної роботи та співкоординатор проекту, повідомив: «Успішність проекту одразу видно в очах дітей. Учні з України та Польщі працювали в синергії та генерували навколо шалено-позитивну енергетику, заряду якої вистачить, мабуть, на увесь навчальний рік. Ми цього чекали 2 роки (через пандемію), і ось наша мрія здійснилася. Дякую усім, хто був разом з нами і підтримував нас. Це вже третій проект, який ми спільно реалізуємо».

Проект реалізувався спільно з Торуньським ліцеєм 7 та Головківським НВК.

Проект було профінансовано з фондів Польсько-української Ради обмінів молоддю з дотації  Міністерства освіти і науки Польщі.

Більше фото за цим посиланням.

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru