Новини

Регіональний освітній форум «Миротворення в школі»

Регіональний ос…

В нашому заклад…
Інформація про предметні олімпіади

Інформація про…

21 листопада ві
В гостях у казки

В гостях у казк…

Сьогодні …
Oбласний конкурс інсайтів 2021

Oбласний конкур…

18 листопада ві…
День Гідності та Свободи 2021

День Гідності т…

Сьогодні в НВО6…
Міжнародний конкурс  з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бебрас»

Міжнародний кон…

В закладі пройш…
Здоров’я без сорому 2021

Здоров’я без со…

«Здоров&rsquo’с…
Фестиваль

Фестиваль "Візь…

Учні 3-4 класів…
Фестиваль віршів

Фестиваль вірші…

Серед учнів 1 -…
Екскурсія в музей військ спеціального призначення військової частини А0680

Екскурсія в муз…

09.11.21учні 8-…
Патріотичне шоу “Я люблю Україну”

Патріотичне шоу…

Традиційно, до…
21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

21-ий Всеукраїн…

9 листопада укр…

259765178 4424624340978075 5592917121075293680 n

21 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Вітаємо призерів:
Посмітна Мілана 8-А, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Тищенко Л.М
Хахалєва Вероніка 9-А, ІІ МІСЦЕ, вчитель Бірюкова О.С
Маламура Артем 11-Б, ІІ МІСЦЕ, вчитель Бірюкова О.С.

21 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

Вітаємо переможців та призерів:
Чубар Софія 8-В, І МІСЦЕ, вчитель Патлач Г. О.
Тарасова Марія 9-А, І МІСЦЕ, вчитель Профатило І. І.
Лавренюк Валерія 10-Б, І МІСЦЕ, вчитель Ворона Н. М.
Берест Євгенія 11-Б, І МІСЦЕ, вчитель Ворона Н. М.
Мартинов Данило 8-В, ІІ МІСЦЕ, вчитель Патлач Г. О.
Кареліна Христина 9-Б, ІІ МІСЦЕ, вчитель Профатило І. І.
Прибилов Олександр 9-В, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Герасименко В. І.
Похилко Анастасія 9-В, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Герасименко В. І.

13 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики!

Вітаємо призерів:
Мостовой Богдан 8-А ІІ МІСЦЕ вчитель Залевська А. А.
Цибулько Родіон 8-В ІІ МІСЦЕ вчитель Мірошниченко С. Л.
Червоноокий Гліб 9-В ІІ МІСЦЕ вчитель Улічев О. С.
Тарнавський Михайло 10-Б ІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.
Шавлєнков Павло 10-Б ІІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.
Радченко Данило 10-Б ІІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.
Загороднюк Данило 11-А ІІ МІСЦЕ вчитель Книшук А. В.

7 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Вітаємо призерів:
Хахалєва Вероніка 9-А, ІІІ МІСЦЕ, вчитель Новіцька О. М.
Маламура Артем 11-Б, ІІ МІСЦЕ, вчитель Жилкіна Т. П.

6 листопада відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з Історії.

Вітаємо призерів:
Чубар Софія 8-В ІІ МІСЦЕ вчитель Плетень В. М.
Лавренюк Валерія 10-Б ІІІ МІСЦЕ вчитель Гаркуша Г. В.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж