Новини

Тиждень БЖ

Тиждень БЖ "Пра…

16-20 травня у…
Розклад розвивальних заходів на тиждень (23.05.2022 - 27.05.2022)

Розклад розвива…

Понеділок 23.05

Вітаємо з Днем…

День вишиванки…
Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (16.05-21.05)

Розклад спортив…

Понеділок 16.05
Отримали подяку за співпрацю та підтримку

Отримали подяку…

До нас завітав…
Триває набір учнів до 1-го класу

Триває набір уч…

Триває набір уч…
Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (9.05-14.05)

Розклад спортив…

Понеділок 09.05
Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ»

Чат-Бот «ЗАЛИША…

З метою підвище…
Тиждень БЖ

Тиждень БЖ "Обе…

25-29 квітня у…
Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (2.05-7.05)

Розклад спортив…

 Понеділок 02.0
 Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (25.04-30.04)

Розклад спорти…

Понеділок 25.04
Зустріч з юристкою Наталією Цуцман

Зустріч з юрист…

Соціальний педа…

278571438 4904655069641664 8540014664762363857 nПонеділок 25.04.22
13:00 Майстерклас "Рослинні орнаменти в килимарстві" 1-4 класи
14:00 Ігрова програма "Граємося з нотками" 1-4 класи
15:00 Імпровізоване караоке 5-8 класи 
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження  9-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

Вівторок 26.04.22
13.00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13:30 Майстер-клас “Наш вальс”  11 класи
14:00 Майстер-клас "Прикраси своїми руками" 1-4 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження  5-8 класи
16:00 Баскетбол 7-9 класи

Середа 27.04.22
13:00 Майстерклас "Рослинні орнаменти в килимарстві" 1-4 класи
13:00 Футбол 3-4 класи
14:00 Ігрові вправи з акторської майстерності 1-6 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження  9-11 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

Четвер 28.04.22
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13.30 Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Малюнок фарбами (фарби та пензлики по можливості з собою) 1-4 класи
15:00 Імпровізоване караоке 5-11 класи
16:00 Баскетбол 7-9 класи

П'ятниця 29.04.22
13:00 Ляльковий театр "Колобок" 1-4 класи
13:00 Аеробіка-чірлідінг-рухливі ірги 1-4 класи
13:00 Старт фоточеленджу "Ніколи знову" 6-10 класи
14:00 Флешмоб "Рух заради краси" 1-11 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
15:00 Брейкданс 1-6 класи

Субота 30.04.22
12:00 Волейбол 7-9 класи
13.00 Волейбол 10-11 класи