Новини

Тиждень БЖ

Тиждень БЖ "Пра…

16-20 травня у…
Розклад розвивальних заходів на тиждень (23.05.2022 - 27.05.2022)

Розклад розвива…

Понеділок 23.05

Вітаємо з Днем…

День вишиванки…
Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (16.05-21.05)

Розклад спортив…

Понеділок 16.05
Отримали подяку за співпрацю та підтримку

Отримали подяку…

До нас завітав…
Триває набір учнів до 1-го класу

Триває набір уч…

Триває набір уч…
Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (9.05-14.05)

Розклад спортив…

Понеділок 09.05
Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ»

Чат-Бот «ЗАЛИША…

З метою підвище…
Тиждень БЖ

Тиждень БЖ "Обе…

25-29 квітня у…
Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (2.05-7.05)

Розклад спортив…

 Понеділок 02.0
 Розклад спортивних та розвивальних заходів на тиждень (25.04-30.04)

Розклад спорти…

Понеділок 25.04
Зустріч з юристкою Наталією Цуцман

Зустріч з юрист…

Соціальний педа…

279192218 4923006337806537 1427750272258245737 n Понеділок 02.05.22
13:00 Майстерклас "Ткана лялька" 1-4 класи
14:00 Інтерактивна ігрова програма з акторської майстерності 1-6 класи
15:00 Імпровізоване караоке 6-9 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження 9-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

 

Вівторок 03.05.22
13:00 Заняття для батьків «Як залишатися на хвилі емоційного комфорту»
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13:00 Дитячий фітнес 1-4 класи
13:30Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Майстер-клас "Монотипія" (по можливості з собою: фарби, пензлики, мило, вологі серветки, альбомні листки) 1-4 класи
15:00 Баскетбол 7-9 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
16:15 Флорбол, бадмінтон 7-8 класи

 

Середа 04.05.22
13:00 Майстерклас "Ткана лялька" 1-4 класи
13:00 Футбол 3-5 класи
14:00 Майстер-клас "Хіп-хоп. Основа. Базові рухи" 1-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження 9-11 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

 

Четвер 05.05.22
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13.30 Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Інтерактивна ігрова програма з акторської майстерності 1-6 класи
15:00 Концертна програма Обласна дитяча філармонія 3-6 класи
15:00 Баскетбол 7-9 класи
16:15 Флорбол, бадмінтон 7-8 класи

 

П’ятниця 06.05.22
13:00 Ляльковий театр "Колобок" 1-4 класи
13:00 Дитячий фітнес 1-4 класи
13:00 Футбол 3-5 класи
14:00 Ігрова програма "Музична веселка" 1-4 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
15:00 Брейкданс 1-6 класи

 

Субота 07.05.22
12:00 Волейбол 7-9 класи
13.00 Волейбол 10-11 класи