nashdimДля учнів 4-В класу вже стало доброю традицією напередодні Нового року вітати сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з зимовими святами. 23 грудня 2017 року діти разом зі своїм класним керівником Волощенко І.І. завітали до дитячого будинку «Наш дім». Це єдиний заклад в Україні незакритого типу, що працює за польським проектом. Він не має обслуговуючого персоналу, вихованці самі себе обслуговують: готують їжу, прибирають, доглядають за присадибною ділянкою тощо.  Діти дружно живуть великою родиною під чуйним керівництвом Вінницької Наталії Миколаївни.

Батьки  учнів 4-В класу допомогли  зібратися в гості до дітей-сиріт, накупили цукерок, печива, фруктів, соку, а Ірина Іванівна приготувала все необхідне для проведення майстер-класу «Різдвяний пряник». Було дуже приємно розмальовувати пряники і спілкуватися. Пряники вийшли красиві і смачні, а спілкування – веселе, щире.

Вихованці «Нашого дому» дуже раділи нашому візиту, а на їх запитання до Ірини Іванівни і нас «Що для нас щастя?» ми відповіли: «ЩАСТЯ – це бачити дітей здоровими, усміхненими і щоб в їхньому житті склалося все вдало. ЩАСТЯ – це робити щасливими інших!”