502467З метою підвищення обізнаності населення про злочини, пов’язані з торгівлею людьми в умовах воєнного стану, Координатор проєктів ОБСЄ спільно з Львівським державним університетом внутрішніх справ МВС України, Національною поліцією України і Міністерством соціальної політики України розробили чат-бот «Залишайся в безпеці».

Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ» - інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних.

Посилання на посібник 

Посилання на чат-бот 

25-29 квітня у нашому закладі проходив Тиждень БЖ "Обережно: небезпека!" в онлайн режимі.
Протягом Тижня класні керівники провели інтерактивні бесіди, спільно з учнями розробили пам'ятки та презентації, провели віртуальні виставки малюнків, перегляди фільмів з обговоренням. Під час цих заходів здобувачі освіти ознайомилися як убезпечити себе у надзвичайних ситуаціях, з правилами поводження та алгоритмами дій під час знаходження вибухонебезпечних предметів, з основними поняттями цивільного захисту тощо.
Як все відбувалося, можна переглянути за цим посиланням.
279060788_4928014730639031_2066153296859221966_n.png

279192218 4923006337806537 1427750272258245737 n Понеділок 02.05.22
13:00 Майстерклас "Ткана лялька" 1-4 класи
14:00 Інтерактивна ігрова програма з акторської майстерності 1-6 класи
15:00 Імпровізоване караоке 6-9 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження 9-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

 

Вівторок 03.05.22
13:00 Заняття для батьків «Як залишатися на хвилі емоційного комфорту»
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13:00 Дитячий фітнес 1-4 класи
13:30Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Майстер-клас "Монотипія" (по можливості з собою: фарби, пензлики, мило, вологі серветки, альбомні листки) 1-4 класи
15:00 Баскетбол 7-9 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
16:15 Флорбол, бадмінтон 7-8 класи

 

Середа 04.05.22
13:00 Майстерклас "Ткана лялька" 1-4 класи
13:00 Футбол 3-5 класи
14:00 Майстер-клас "Хіп-хоп. Основа. Базові рухи" 1-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження 9-11 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

 

Четвер 05.05.22
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13.30 Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Інтерактивна ігрова програма з акторської майстерності 1-6 класи
15:00 Концертна програма Обласна дитяча філармонія 3-6 класи
15:00 Баскетбол 7-9 класи
16:15 Флорбол, бадмінтон 7-8 класи

 

П’ятниця 06.05.22
13:00 Ляльковий театр "Колобок" 1-4 класи
13:00 Дитячий фітнес 1-4 класи
13:00 Футбол 3-5 класи
14:00 Ігрова програма "Музична веселка" 1-4 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
15:00 Брейкданс 1-6 класи

 

Субота 07.05.22
12:00 Волейбол 7-9 класи
13.00 Волейбол 10-11 класи

 

278571438 4904655069641664 8540014664762363857 nПонеділок 25.04.22
13:00 Майстерклас "Рослинні орнаменти в килимарстві" 1-4 класи
14:00 Ігрова програма "Граємося з нотками" 1-4 класи
15:00 Імпровізоване караоке 5-8 класи 
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження  9-11 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

Вівторок 26.04.22
13.00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13:30 Майстер-клас “Наш вальс”  11 класи
14:00 Майстер-клас "Прикраси своїми руками" 1-4 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження  5-8 класи
16:00 Баскетбол 7-9 класи

Середа 27.04.22
13:00 Майстерклас "Рослинні орнаменти в килимарстві" 1-4 класи
13:00 Футбол 3-4 класи
14:00 Ігрові вправи з акторської майстерності 1-6 класи
15.00 Волейбол 5-6 класи
15.00 Групові заняття з психологічного розвантаження  9-11 класи
16:00 Брейкданс 1-6 класи

Четвер 28.04.22
13:00 Культурно-історичний кінозал 1-4 класи
13.30 Майстер-клас “Наш вальс” 11 класи
14:00 Малюнок фарбами (фарби та пензлики по можливості з собою) 1-4 класи
15:00 Імпровізоване караоке 5-11 класи
16:00 Баскетбол 7-9 класи

П'ятниця 29.04.22
13:00 Ляльковий театр "Колобок" 1-4 класи
13:00 Аеробіка-чірлідінг-рухливі ірги 1-4 класи
13:00 Старт фоточеленджу "Ніколи знову" 6-10 класи
14:00 Флешмоб "Рух заради краси" 1-11 класи
15:00 Групові заняття з психологічного розвантаження 5-8 класи
15:00 Брейкданс 1-6 класи

Субота 30.04.22
12:00 Волейбол 7-9 класи
13.00 Волейбол 10-11 класи