Новини

Досягнення

Досягнення…

В цьому навчаль…

Наш візит до Фр…

«Гості В майбут…
«Мій світ без дискримінації»

«Мій світ без д…

Громада нашого…
Тренінг

Тренінг…

14 березня 2018…
Товариства Червоного Хреста України в НВО №6

Товариства Черв…

З 22 лютого по…
Спортивне життя навчального закладу

Спортивне життя…

Фінішували місь…
Педагогічна практика

Педагогічна пра…

Упродовж двох м…

"Як добре ти зн…

Шевченківський…
Урок з Олександром Ратушняком

Урок з Олександ…

Традиційно пров…

СЕМІНАР-ПРАКТИК…

14 березня 2018…

КРОКУЄМО ДО ЄВР…

Продовжуючи впр…

54587dfrg75В цьому навчальному році учні 5-А приймали участь у спортивних змаганнях де показали гарні результати

 

 

Детальніше...

«Гості В майбутнє» саме так можна назвати неймовірну подорож учнів нашої школи  до Франції, в невеличке містечко Пуатьє. Чому? Тому що нам постійно здавалось, що наш космічний корабель часу доставив нас до школи, навчальний рік якої визначено як 2057-2058.

Детальніше...

IMG 7940Громада нашого закладу брала участь в проекті «Мій світ без дискримінації»,завданням якого було проведення інформаційної компанії для учнів, педагогів  та батьків

 Кінцевим результатом проекту стало підвищення рівня обізнаності вчителів, учнів та батьків щодо дискримінації та її уникнення під час освітнього процесу.

 Проектом передбачалося анкетування учасників, організація вебінарів, проведення в навчальному закладі тижня «Ні дискримінації» та фестивалю творчих робіт «Мій світ без дискримінації».

Детальніше...

IMG 7921

14 березня 2018 року для членів учнівського самоврядування НВО №6 був проведений тренінг присвячений Годині Землі.Учні дізналися більше про зміну клімату, визначили який вплив чинить людина на природу, що може бути здійснено на місцевому, національному та міжнародному рівнях та стали учасниками своєї маленької імпровізованої Міжнародної конференції, на якій склали власні еко-закони.На наступному тижні учасники учнівського самоврядування проводитимуть цей тренінг для учнів молодшої школи.

Детальніше...